Niniejsze testy własnych urządzeń są polecane wtedy kiedy dysponujesz już urządzeniami. Pamiętaj, że nawet pozytywne przejście testów na Twoim urządzeniu, nie oznacza, że Twoje urządzenie będzie zawsze pracowało prawidłowo z naszym systemem. Aktualizacja oprogramowania lub systemu na urządzeniu może (nie musi) spowodować inne zachowanie Twojego urządzenia i brak stabilnej pracy.

W przypadku planowania nowej sieci lepiej kupić tańszy telewizor (nie busi być Smart) oraz nasze urządzenie Sumpy Connect, które gwarantuje prawidłową pracę Sumpy.

 

Do przeprowadzenia testów urządzenia stworzyliśmy specjalny kanał, który wykorzystuje wszystkie szablony plansz zawartych w Sumpy.

Kanał nazywa się "test" i jest dostępny z poziomu:

 

 

Test powinien trwać minimum 3 dni ciągłej pracy urządzenia. Wskazówki:

  • Pierwsze dwie pętle po uruchomieniu kanału mogą być niekompletne. To przy wolniejszych łączach internetowych i wolniejszych urządzeniach normalne i nie należy się tym przejmować.
  • Czy wszystkie plansze mają informacje? Nie może być efektu że jest czarny ekran.
  • Czy uruchamiają się filmy YouTube? Jeżeli filmy nie uruchamiają się automatycznie, lub cały czas kręci się loader - urządzenie nie będzie działało z klipami video.
  • Czy przez przez cały czas testów działały plansze z filmami? Zdarza się, że w urządzeniu "zapycha się pamięć" i przez pewien czas filmy przestają działać, a po pewnym czasie znowu zaczynają działać. Takie zachowanie oznacza nierzetelną optymalizację systemu operacyjnego przez producenta.

PAMIĘTAJ! 100% gwarancję poprawności pracy udzielamy TYLKO na urządzeniach SUMPY CONNECT!

 

Aby przeprowadzić test należy skorzystać z następujących poradników:

 

Aplikacja Sumpy (system Android 5.0 Lollipop lub wyższy. AndroidTV, Tablet, Dondle) >

Urządzenia z przeglądarką internetową (SmartTV, Windows, iOS etc.) >

 

 

Załóż darmowe konto i wypróbuj Sumpy!

Założenie konta jest całkowicie darmowe. Do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Ciesz się Sumpy!

Załóż darmowe konto

Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas.