Korzystając z Serwisu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych – zakładając Konto, zapisując się na newsletter lub pisząc wiadomość mailową lub wiadomość w komunikatorze. W takiej sytuacji stajemy się administratorem Twoich danych osobowych. 


1.  Administratorem danych osobowych jest firma 01s Digital Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Litewska 4, 85-658 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: info@sumpy.pl. 

3.  Podane Dane, będą przetwarzane w celach:

  • zawarcia i wykonywania umowy o korzystanie z serwisu Sumpy;
  • rozliczania transakcji;
  • odpowiadania na zapytania (mailow, telefonicznie lub poprzez komunikator);
  • przesyłania newslettera – jeśli została wyrażona zgoda.

4. Korzystamy z zewnętrznych aplikacji internetowych oraz narzędzi informatycznych, dlatego dane mogą być powierzane: firmom, które utrzymują infrastrukturę serwerową; firmom dostarczającym nam rozwiązania zewnętrzne o których mowa w Regulaminie; firmie księgowej; kancelarii prawnej; operatorom płatności. Niektóre z tych narzędzi dostarczane są przez firmy spoza Unii Europejskiej, w związku z czym Twoje dane osobowe mogą znaleźć się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. 

5.  Dane będą przetwarzane do czasu wykonania umowy, do czasu odpowiedzi na pytanie lub rozwiązania problemu.  W przypadku korzystania z newsletter – do czasu wycofania zgody na przetwarzanie. Dane są zachowywane w celu obrony przed roszczeniami – do terminu przedawnienia takich roszczeń, który jest określany przez Ustawodwacę.

6. Usunięcie lub odwołanie zgody na przetwarzanie danych może skutkować brakiem możliwości korzystania z naszego serwisu.

7.  Masz prawo dostępu do swoich danych, do ich usunięcia, zmiany zakresu ich przetwarzania.

8. Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego podmiotu.

9. Skargi dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych można składać do Administratora danych pod adres info@sumpy.pl lub do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Załóż darmowe konto i wypróbuj Sumpy!

Założenie konta jest całkowicie darmowe. Do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Ciesz się Sumpy!

Załóż darmowe konto

Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas.