Jak zacząć?

 

System Sumpy przeznaczony jest dla każdej firmy, instytucji, która chce stworzyć dodatkowy kanał komunikacji ze swoimi klientami, petentami, gośćmi lub pracownikami. Możesz umieścić ekran na holu, przy sali konferencyjnej, w witrynie lub dowolnym widocznym miejscu.

Systemem Sumpy możesz też stworzyć coraz bardziej popularne w punktach gastronomicznych Menu Board, czyli ekrany nad punktem obsługi klienta z aktualną ofertą. Mały POS TV (oparty na tablecie) przy stanowisku kasowym, też nie stanowi wyzwania.

Z coraz większym zainteresowaniem patrzą też developerzy, by umieszczać informacje dla lokatorów.

Naszymi klientami są też firmy, które opierają na naszym systemie swój biznes. Tworzą sieci ekspozytorów i sprzedają na nich pola ekspozycji.

 

1. Założenie konta.

Pierwszą czynnością, aby skorzystać z systemu Sumpy jest założenie konta. Założenie konta nie wymaga żadnych opłat, system Sumpy może pracować w trybie darmowym, który rózni się od płatnego przede wszystkim tym, że co każdą planszę będzie wstawiana nasza plansza z reklamą. Tym sposobem możesz przetestować nasz system i jego możliwości. Założenie konta jest niezbędne do działania systemu i dzięki niemu udostępnione jest Centrum zarządzania.

Założyć konto możesz tutaj >

 

2. Centrum zarządzania.

Po założeniu konta i jego mailowej aktywacji, otrzymasz dostęp do Centrum Zarządzania. W tym miejscu dokonujesz wszystkich operacji związanych ze stworzeniem i moderacją treści dla Twojej sieci informacyjnej, czyli ekranów na których będą wyświetlane informacje, reklamy, wydarzenia, klipy video etc.

Zalogować się możesz tutaj >

 

3. Stworzenie własnych treści.

Po zalogowaniu co Centrum Zarządzania musisz stworzyć kanał(y) oraz dodać w nich zestaw(y) plansz(slajdów).

Więcej o kanałach, planszach i planszach wspólnych przeczytasz tutaj>

 

By tworzyć plansze możesz opierać się na zaprojektowanych przez nas szablonach, stworzyć plansze wg własnej kreatywności w dostępnym w Centrum Zarządzania - kompozytorze lub zlecić wykonanie plansz studio graficznemu, które potem dodajesz do swojej biblioteki graficznej.

Możesz też włączyć pasek z informacjami u dołu ekranu. Informacje te możesz wpisać ręcznie lub podłaczyć się do dostawców wiadomości.

W tworzeniu Twoich treści pomogą Tobie nasze instrukcje video na naszym kanale YouTube >

 

4. Uruchomienie systemu. Sprzęt.

Oferujemy certyfikowane przez nas urządzenia Sumpy Connect. Dzięki nim możesz podłączyć się do dowolnego urządzenia posiadającego złącze HDMI (telewizor, monitor, projektor, ściana LED etc.). Urządzenie spinasz do sieci Internet za pomocą kablowej sieci LAN (sugerowane rozwiązanie) lub sieci WiFi.

Sposób podłączenia Sumpy Connect znajdziesz tutaj >

 

W Aplikacji Sumpy, która znajduje się na naszym urządzeniu konfigurujesz kanał z którego urządzenie ma czytać treści.

O konfiguracji aplikacji przeczytasz tutaj >

 

*Dopuszczamy również możliwość korzystania z naszego systemu poprzez inne rozwiązania niż Sumpy Connect. Za pomocą naszej aplikacji na urządzeniach z systemem Android, w przeglądarce Google Chrome lub Safari, w przeglądarce na SmartTV. Rozwiązania te nie podlegają naszemu wsparciu technicznemu i korzystasz z nich na własną odpowiedzialność po przeprowadzeniu testów. Niektóre funkcje systemu Sumpy są dostępne tylko na urządzeniach Sumpy Connect. Więcej informacji zdobędziesz w naszej Bazie Wiedzy >

 

5. Telewizory. Akcesoria. Montaż.

Skupiamy się na tworzeniu stabilnego, taniego rozwiązania z dużymi możliwościami, dlatego też staramy się nie podejmować montażów. W wyjątkowych przypadkach dużych wdrożeń, zajmujemy się tym kompleksowo.

Nie oznacza to, że pozostawiamy klientów bez wsparcia. Doradzamy jakie optymalne rozwiązania zastosować, jakie telewizory/monitory dostępne na rynku wybrać i je skonfigurować. Systemy mocowań, obudowy, stojaki też mamy w swoim zasięgu.

 

6. Partnerstwo.

Nasi klienci to dla nas partnerzy. Jesteśmy otwarci na sugestie, potrzeby. W ramach rozwoju tworzymy coraz to nowe szablony, których potrzebujecie do optymalnego przekazania informacji.

 

Załóż darmowe konto i wypróbuj Sumpy!

Założenie konta jest całkowicie darmowe. Do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Ciesz się Sumpy!

Załóż darmowe konto

Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas.